fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Muusikapäeva tähistasime koos trummar Tõnu Tubliga

09.10.2023

Rahvusvahelist muusikapäeva tähistatakse 1. oktoobril. Oleme ka enda õpilastele mitmel aastal selle puhul kutsunud kooli mõne huvitava koolikontserdi, et tutvustada erinevat muusikat. Sel aastal said õpilased näha ja kuulda koolikontserdi programmi „Tõnu Tubli ja elektroonilised trummid”. Trad.Attack!-ist tuntud Tõnu Tubli on trummar, kelle elektrooniliselt laetud trummid lõikavad ja poolitavad tuttavlikke helisid samal ajal, kui ta mängib oma trummibiiti, ning sellest saab ootamatu muusikaline rännak. See on sisekosmos, milles kohtuvad Tõnu laialdased muusikalised kogemused ja tehnilised oskused.

Tõnu ise ütleb: „Kõik sai alguse umbes kolm aastat tagasi, kui sain oma esimesed trummi-päästikud või –trigerid. Neid saan õpetada ära tundma minu isiklikku trummi tunnetust – olgu selleks löögijõud, -kiirus või -tugevus või koht, kuhu trummile löön. See on nagu maagia ja teadus ühes… Sensory Percussion by Sunhouse Inc annab mulle võimaluse mängida mitte ainult trummipartiid, vaid kõiki partiisid… See viis mu arusaamise trummidest täiesti uuele tasemele.”

Elektrooniliste trummide kontsert tõi saali palju põnevust ja elevust, kuna trummide külge ühendatud lambid tegid ka valgusmuusikat. Kontserdile elati elavalt kaasa ning nii mõnigi tantsis trummirütmidega kaasa. Tõnu andis ühele õpilasele ka ainulaadse võimaluse proovida ise tema trumme mängida ning mitmed huvilised said pärast kontserti tema käest ka erinevaid küsimusi küsida.

Aitäh Tõnule ägeda kontserdielamuse eest! 

Jalus