fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Nädalavahetused toimusid Eesti noorte karikavõistlused kergejõustikus

13.06.2022

12. juunil toimusid Tartus Tamme staadionil EKJL noorte karikavõistlused kergejõustikus. Võistkondlikus arvestuses arenes äärmiselt põnev ja pingeline konkurents nii tüdrukute kui poiste arvestuses Audentese klubi ja SK Elite Sport vahel. Alles viimaste aladega selgus, kellele ulatatakse võidukarikas. Tüdrukutest oli parim meie klubi esindus, edestades Elite Spordi võistkonda 1 punktiga. Poistest oli lõppseis täpselt vastupidine ja Elite Sport võitis Audentese klubi poiste võistkonda 1 punktiga.

Individuaalselt tulid karikavõitjateks Audenteses klubi noortest:

  • Mirtel Klaar – (T 200 m) 25,28;
  • Heti Väät – (T odavise) 45,71;
  • Raiko Kahr – (P 200 m) 22,63;
  • Manfred Männamaa – (P vasar) 65,90;
  • Nanna Tammeorg, Mirtel Klaar, Pia Lauren Matsalu, Hege Lee Pielberg – (T 4x100m) 49,53.

Lisaks võitsime kuus II ja viis III kohta. Kindlasti tuleb esile tõsta Raiko Kahri, kes poiste 110 m tõkkejooksus saavutas II koha tulemusega 14,26, mis on parem 4.-7.juulini Jeruusalemmas toimuvate Euroopa U-18 meistrivõistluste osavõtunormist. Juba varem on meie klubi noortest saanud õiguse sellel võistlusel esindada Eestit Mirtel Klaar, Heti Väät, Hege Lee Pielberg ja Manfred Männamaa.

Õnnitleme tublisid noori ja nende treenereid!

Jalus