spordiklubi

Nädalavahetusel toimus Aitado võistkondlik turniir judos

15.02.2016

12742078_1740263022874301_1737486656264836458_nLaupäeval, 13. veebruaril toimus Tallinnas Aitado võistkondlik turniir. Turniiril võttis mõõtu teiste võistkondadega kaks Audentese Spordiklubi võistkonda D-klassis ja üks C- klassis.

D-klassi esimene võistkond saavutas esikoha, alistades oma teel kullale 5 vastasvõistkonda! Noorte võistkonnas olid Sebastian Selirand, Saad Dikajev, Nikita Jolkin, Anatoli Žadorožnõi, Emir Dikajev, Arkadi Berman ja Jevgeni Ladõgin.

Teine D-klassi võistkond saavutas 5. koha.

C-klassis võitlesid meie sportlased endale samuti kullaväärt medaleid ja võitsid samuti karika Audentese auhinnakappi. Teel kullale pidid mõned aastad vanemad sportlased alistama neli võistkonda, mida ka tehti kindla peale. Võistkonda esindasid Timur Leštšenski, Viljar Lipard, Valentin Nikolski, Kristina Brjakina, Leon Velman ja Eduard Ladõgin!

Samuti võtsid võistlustel individuaalarvestuses osa B-klassi võistlejad, ning ka seal olid meie sportlased kõik väga edukad!

Esikohad oma kaalukategooriates saavutasid Armen Movsisjan, Marcus Saksladu ja Deniel Nuriev.

Ühe võidu kaugusele kuldmedalist jäi David Pogossian, tulemuseks igati tubli teine koht!

Kolmandad kohad olid Artemi Larionov ja Aleksandr Pavljutsenko!

Palju õnne võitjatele ja nende treeneritele!