fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Neljandad klassid pidasid algkooli lõpupidu

01.06.2015

Nagu igal kevadel avasid ka tänavu lõpupidude hooaja algkooli neljandate klasside õpilased. Neli aastat oli käidud algkoolis ja nüüd oli aeg jätta hüvasti esimese õpetajaga, et alustada sügisel juba iseseisvamat koolielu.

Meie koolis on saanud kenaks traditsiooniks maikuu lõpus kutsuda neljandate klasside lastevanemad õhtusele kontsertetendusele ja koosviibimisele. Sel korral valmistas 4.a klass ette Hilli Ranna näidendi „Rünnak köögisahtlis“ ja 4.b klass kontserdi koos Loone Otsa näidendiga „Elagu Kristjan Jaak“.

Mõlema klassi esinemine sai suure menu osaliseks. Õpilasi valmistasid esinemiseks ette aineõpetajad, klassijuhatajad Kairi Antson ja Katrin Mõttus ning muusikaõpetaja Anu Ott.

Jalus