fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Nõidade peol lustis terve algkoolipere

01.05.2016

On ju teada, et aprillikuu viimasel päeval kogunevad kõik nõiad, et koos üks vahva pidu pidada. Algkoolipere oli kehastunud nõiarahvaks ja tähistas kooli õuel volbripidu tantsu ja mängudega.

Kõigepealt tuletati meelde oma kooli nõiasõnad, et nende saatel tantsida nõiajenkat. Tantsunõid Kerstini eestvedamisel saadi sammud selgeks ja tants võis alata. Kui tants tantsitud, asuti sööki valmistama. Nõiaeine tegemine pole sugugi lihtne ja seepärast olid appi võetud pannid ja pallid, et neist välja võluda maitsev nõiasöök. Selleks, et toit valmis saaks, tuli aga panniga joosta ja pann koos palliga kaaslasele edasi anda.

Kui nõiarahvas oli pannidega edasi-tagasi ära lipanud, asusid oma oskusi demonstreerima algkooli nõiaõpetajad. Nende ülesandeks oli nõiasõnade abil luuale lend sisse võluda ja järgmise nõiaõpetaja juurde lennata. Pärast suurt lustimist ootas pidutsejaid piknikusöök, mis maitses pärast õues trallitamist eriti hästi.

 

Jalus