fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

spordiklubi

Noored mitmevõistlejad olid heas hoos Baltimaade meistrivõistlustel

22.05.2018

Möödunud nädalavahetusel toimusid Leedus Klaipedas U18 ja U20 vanuseklassi Baltimaade meistrivõistlused mitmevõistluses. Eesti koondis saavutas üldarvestuses Läti järel ning Leedu ees teise koha millele andsid panuse ka Audentese Spordiklubi atleedid.

Noormeeste U18 vanuseklassis tegi suurepärase etteaste Deniel Kedrov, kes kogus kümne alaga 6562 punkti ning saavutas pronksmedali. Igor Andrejev sai kirja 6365 ning lõpetas klubikaaslase järel neljandana. Nende kahe tulemusega täitsid meie klubi sportlased ka juulikuus toimuvate U18 Euroopa meistrivõistluste normatiivi. Individuaalvõistlejana osales Tony Ats Tamm, kes kogus 6129 punkti ning täitis samuti EM-i normatiivi.

Neidude U18 vanuseklassis esindasid Eestit meie klubi sportlastest Liisa-Maria Lusti ja Johanna Soover. Esimene neist kogus 4783 punkti ja saavutas kaheksanda koha, Sooveri saagiks jäi 3658 punkti ja 11. koht.

Kõik tulemused leitavad siit

Jalus