fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

spordiklubi

Noored ujujad võitsid medaleid “Kõik Meie Pardikesed” I etapilt

20.11.2017

Eile sai Keilas alguse võistlussarja “Kõik Meie Pardikesed” tänavune hooaeg. Esimesel etapil oli kohal ka meie ujujad, kes võitsid medaleid ning ujusid hulganisti isiklikke rekordeid.

Kõige vanemate poiste seas (2007 s.a) oli võidukas Mathias Juhanson, kes triumfeeris poiste 50 m vabaltujumises. Ta läbis kaks basseinipikkust ajaga 32.83 ning sai kaela kuldmedali. Sama vanade poiste seas ujus Frederik Marten Välbe ennast 50 m seliliujumises hõbemedalile tulemusega 39.43.

Vanimate neidude seas (2008 s.a) tegi Elli Lõvi tubli soorituse 50 m seliliujumises. Ta läbis distantsi ajaga 43.29, millega ta astus poodiumi teisele astmele. Väga mitmeid meie ujujad jäid esimesena poodiumikohata, aga saavutasid siiski auhinnalise koha suurepäraste tulemustega: Oliver Sukk, Stever Juhandi, Loona Raig, Mia Helena Siitam, Iris Kase, Nikita Serstnjov.

Vaatan kõigi tulemusi siit

 

Jalus