fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Nõustamine või teraapia aitab nullpunktist üle

31.03.2021

Keeruline olukord on kestnud juba rohkem kui aasta. Meie kõigi elus on toimunud suured muutused: tööülesanded on teisenenud, töökoormus kasvanud või kahanenud ning varasemast rohkem aega veedetakse kodus nelja seina vahel. Kõige raskem on seejuures toime tulla ebamäärasuse ja teadmatusega.

Koroonakriis on mõjutanud meid kõiki
Paljude mõtted liiguvad sellele, millise jälje jätab praegune keeruline aeg füüsilisele ja vaimsele tervisele. Igaüks saab oma tervise heaks päris palju ise ära teha: selleks tuleb küllaldaselt liikuda, täisväärtuslikult toituda, piisavalt magada, oma emotsioonidega ühenduses olla ning sõprade ja lähedastega suhelda.
Enamasti suudab inimene lahendada muresid iseseisvalt või lähedaste abiga, kuid vahel võib jääda teatud oskustest või teadmistest puudu. Ka kaaslast on raske toetada, kui endal toimetulekuks ressursse napib.

Mida teha, kui olukord käib juba üle jõu?
Audenteses avatud nõustamis- ja teraapiakeskusse võite julgesti pöörduda, kui

  • Teie enda või pereliikme käitumine on muutunud ja see häirib;
  • lähedased ja sõbrad annavad märku, et midagi on lahti;
  • Teil on tekkinud konfliktid lähedaste või sõpradega;
  • elus on vähe toetavaid ja sooje suhteid ning tunnete ennast üksildasena;
  • rõõmu napib, muretsemist on üleliia ja meeleolu pidevalt langeb.

Pakume oma õpilastele, nende peredele ning ka inimestele, kes tulevad väljastpoolt meie kooli, perenõustamist ja -teraapiat, eksistentsiaalteraapiat, kunstiteraapiat ning karjäärinõustamist. Täpsema info leiate kooli veebilehelt.

Jalus