fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakooli uudiskiri

Novembris vähendasime jäätmeteket

22.12.2017

Kogu Audentese koolipere, alustades lastekoolist ja lõpetades gümnaasiumiga, osales 20.–24. novembrini üleeuroopalisel jäätmetekke vähendamise nädalal.

Ürituse eesmärk oli

  • tutvuda jäätmetekke vähendamise võimalustega,
  • vähendada jäätmeteket ja
  • õppida ressursse säästlikult kasutama.

Tänavu oli fookuses korduskasutus, parandamine ja ümberdisainimine, mille kohta saate lugeda ka uudisest „Jäätmetekke vähendamise nädalal pandi rõhku korduskasutamisele“.

Selleks et vähendada jäätmeteket, valmistasime oma koolimajade jõulukaunistused taaskasutusmaterjalidest. Ressursside säästmiseks paigutasime koolimajadesse sildid, mis tuletasid meelde, et tuled ei peaks ilmaasjata põlema. 9.b klassi tüdrukutel on käsil tumbaprojekt, mille käigus nad valmistavad koolimajja mõnusad taaskasutusmaterjalidest istmed.

Ka pandipakendite kastid on meie koolipere omaks võtnud: nüüd ei viska me enam pudeleid prügikasti, vaid saadame need ringlusse. Mõni põhikooli klass on juba saanud pandipakendite äraandmise kogemuse: selle eest saadud rahaga ostsime kaks lauamängu, mis aitavad õpilastel vahetunnis ja ka pärast tunde aktiivselt aega veeta.

Loodame, et nii kujunevad meie õpilastest vastutustundlikud ja keskkonnateadlikud inimesed, kes hoiavad ja väärtustavad puhast loodust ning muudavad vajaduse korral oma tarbimisvalikuid ja eluviisi.

Jalus