fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

spordiklubi

Õiglane krooniti Eesti aasta parimaks meeskergejõustiklaseks, Audentes parimaks klubiks

25.11.2017

Eile õhtul toimus Kalevi spordihallis “Eesti Kergejõustikuauhinnad 2017” ning ka mitmed Audentese Spordiklubi liikmed osutusid parimateks. 

Eesti parimaks meeskergejõustiklaseks krooniti Londoni MM-il kümnevõistluses isikliku rekordi (8371) püstitanud ning neljanda koha saavutanud Janek Õiglane. “Aitäh kõigile ja hea, et sport on olemas. Sport annab nii palju emotsioone ja mul on hea meel, et sain seda sel aastal teile pakkuda,” sõnas Õiglane enda võidukõnes. Sven Andresoo, Õiglase treener, sai aasta parima treeneri auhinna osaliseks. Lisaks aasta parima treeneri auhinnale pälvis Andresoo ka tunnustuse hea treeneritöö eest Euroopa kergejõustikuliidult.

U18 vanuseklassi parimaks meeskergejõustiklaseks krooniti meie klubi sportlane Ken-Mark Minkovski. Suvel toimunud Euroopa noorte olümpiafestivalil võitis ta hõbemedali kaugushüppes ning näitas häid tulemusi ka sprindialadel.

Hea meel on ka teatada, et Audentese Spordiklubi krooniti Eesti parimaks klubiks. Palju õnne kõikidele võitjatele ning edukat peagi algavat sisehooaega.

Jalus