fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Spordigümnaasium

Õpilasesindus osales Eesti Õpilasesinduste Liidu üldkoosolekul

24.11.2015

20.–22. novembril toimus Paide Gümnaasiumis Eesti Õpilasesinduste Liidu XXXIII Üldkoosolek, millest võtsid osa Audentese Õpilasesinduse president Madli Rahuvarm 11.c klassist ja asepresident Karmen Reivik 12.c klassist.

Üle Eesti olid kooliõpilased kokku tulnud, et koos arutleda tõsiste teemade üle, aga ka koos lõbutseda.

Teemad, mida üldkoosolekul käsitleti, olid aktuaalsed. Madli ja Karmen osalesid töötoas “Pagulased ja õpilased”, mis keskendus lahenduste otsimisele, juhul kui nende ealised pagulased tulevad kooli, kuidas abi saavad ja ennast tunnevad. Üldkoosoleku päevadele jäi juhatuse aseesimehe valimine, 2016. aasta tegevuskava ja eelarve kinnitamine.

Lisaks tõsistele mõttetalgutele toimusid erinevad töötoad – näitlemine, tantsimine, mediteerimine, muusikateraapia, kokkamine jne. Laupäevase õhtuprogrammi teemaks olid Näljamängud. Kõik olid riietunud kostüümidesse, tantsiti ja nauditi üksteise seltskonda. Ööbiti “tudulates” ehk klassiruumides ja ka need olid jagatud Näljamängude piirkondade järgi.

Madli ja Karmen leidsid endale palju sõpru, veetsid arukalt ja toredalt aega ning saavad oma kogemusi, mõtteid ja muljeid jagada teiste õpilasesinduse liikmetega.

 

Jalus