fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

AUDENTES 25, ERAKOOL, SPORDIGÜMNAASIUM

Ootame Audentese koolide vilistlasi osalema küsitluses!

19.01.2021

Hea vilistlane!

Meil on väga hea meel, et Audentese vilistlaste Facebooki lehele on kogunenud juba suur hulk vilistlasi. Ootame endiselt võimalust korraldada meie vilistlaste kokkutulek, mis lükkus eelmisel aastal koroonaviiruse leviku tõttu edasi. Loodame, et olukord peagi stabiliseerub ning et siis saame jagada kokkutuleku toimumise kohta täpsemat infot.

Lähitulevikus soovime koos oma vilistlastega luua vilistlaskogu, kuhu kogunevad kõik aktiivsed ja Audentese käekäigust huvitatud vilistlased. See kogukond võiks olla eeskujuks meie praegustele ja tulevastele õpilastele ning jagada neile oma mõtteid ja kogemusi mitmesuguste ettevõtmiste kaudu.

Selleks et teaksime Sinu kui Audentese vilistlase mõtteid ja valmisolekut Audentese koolielus kaasa löömiseks, palume Sul hiljemalt 7. veebruaril 2021 ära täita allolev küsitlus. Vastamine võtab aega umbes 3 minutit.

Kõigi vastajate vahel loosime 10. veebruaril välja 5 auhinda! Loosirattast võib leida erinevaid Audentese sümboolikaga meeneid ja kingitusi.

Jaga kindlasti seda küsitlust ka oma endiste klassi- ja koolikaaslastega ning kutsu neid üles liituma vilistlaste Facebooki lehega.

Täidan küsitluse

Jalus