fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

LASTEKOOL

Ootame eelkooli lapsevanemaid veebikoolitustele

18.01.2022

Meil on rõõm kutsuda lastekooli 6-aastaste rühmade vanemaid veebikoolitustele „Laps läheb 1. klassi – lapsevanema roll ja ettevalmistused“ ja „Kui lapsel on raske kooliga kohaneda“.

Koolitus „Laps läheb 1. klassi – lapsevanema roll ja ettevalmistused“

  • kolmapäeval, 2. veebruaril 16.30–18.00 või
  • teisipäeval, 15. veebruaril 16.30–18.00

Sisu: Koolielu algusega kaasnevad rõõmud ja mured. Kuidas murekohti märgata ja lahendada? Kodu ja kooli koostöö tähtsus. Mida panna selga-jalga ja koolikotti? Toitumise ja une tähtsus koolilapse päevakavas. Kuidas suunata laps kodus õppima? Jagame lihtsaid ja mängulisi võtteid koolitee turvaliseks alguseks ning räägime tarkusepäeva tähendusest.

Sihtrühm: 6-aastaste lastekooli rühmade vanemad, kelle laps alustab sügisel õpinguid 1. klassis. Oodatud on kõik vanemad, mitte ainult need, kelle lapsed jätkavad õpinguid Audentese erakoolis.

Koolitus „Kui lapsel on raske kooliga kohaneda“

  • teisipäeval, 15. märtsil 16.30–18.00

Sisu: Kuidas koolielu algusega kaasnevaid murekohti märgata? Kuidas tunda ära kooliväsimus ja õpiraskused? Mida on oluline teada koolistressist ja koolihirmust? Kuidas last koolieluga kohanemisel toetada ja suunata? Millal on õige aeg pöörduda abi saamiseks spetsialisti poole? Kodu ja kooli koostöö tähtsus lapse toetamisel.

Sihtrühm: 6-aastaste lastekooli rühmade vanemad, kelle laps alustab sügisel õpinguid 1. klassis. Oodatud on kõik vanemad, mitte ainult need, kelle lapsed jätkavad õpinguid Audentese erakoolis.

Koolitusi viib läbi lastekooli juhataja Karin Pae ning koolitused on lastekooli vanematele tasuta.

Kui olete ühest või mõlemast koolitusest huvitatud ja pakutud ajad sobivad, siis palun andke oma osalemise soovist teada hiljemalt kolm päeva enne koolituse toimumist veebilehe registreerimisvormi kaudu.

Täpsemad juhtnöörid koolitustel osalemiseks edastame osalejatele paar päeva enne koolitust.

Küsimuste korral võtke palun julgesti ühendust e-posti aadressil [email protected].

 

Jalus