fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

IB

Ootame gümnaasiumiõpilasi osalema ÜRO simulatsioonil

12.01.2016

MUN_logo26. ja 27. jaanuaril korraldab IB õppe üksus koos ÜRO Eesti esindusega rahvusvahelise ÜRO simulatsiooni õpilastele Eestist ning naaberriikidest. Selle aasta Model UN-i üritus on kantud päevakohastest sündmustest: inimõiguste nõukogu käsitleb ISISe teemat inimõiguste rikkumise seisukohast ja julgeolekunõukogu teemaks on maailma ISISe-vastane võitlus.

Ootame osalema gümnaasiumiastme noori nii Eestist kui ka Skandinaaviast. Programm toimub inglise keeles. Kandideerida on võimalik 16. jaanuarini. Selleks tuleb ÜRO esindajale Eestis saata 1–2 leheküljeline enda seisukoht eelpool nimetatud temaatikat arvesse võttes.

Kahe päeva kestel on noortel võimalus ise aktiivselt enda kui delegaadi seisukohti esitada, kuulata huvitavaid eestkõnelejaid ning osa võtta Diplomaatide tantsust.

Loen ÜRO simulatsiooni kohta lähemalt

Jalus