fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

HUVIKESKUSE UUDISKIRI

Ootame kõiki diginäitusele

27.11.2020

Anname rõõmuga teada, et nüüd saate vaadata juba kuuendat huvikeskuse diginäitust, mis võimaldab imetleda puutööringis ning kunsti- ja meisterdamisringis valminud töid kodust või kontorist lahkumata.

Mõte panna kokku laste imelisi töid tutvustav diginäitus sündis kaks aastat tagasi vajadusest muutuse järele. Nimelt olime huvikeskuses tihti olukorras, kus lapsed soovisid huviringis valminud töö kohe koju viia, et oma loomerõõmu lähedastega jagada. Töö taheti kaasa võtta isegi siis, kui liim ja värv oleksid pidanud veel paar tundi kindlasti kuivama. Samas soovisid õpetajad õpilaste tööd kokku koguda, et need siis koolimajas kõigile imetlemiseks välja panna. Mõlema poole soov oli igati loomulik ja mõistetav.

Diginäitus on lahendus, millest võidavad kõik:

  • õpetaja püüab taiesed pildile, et panna need kõigile vaatamiseks ja nautimiseks diginäitusele, ning
  • iga laps saab oma teose kiiresti perele uudistamiseks viia.

Jagatud rõõm on kõige suurem rõõm. Tere tulemast näitusele!

Vaatan uut diginäitust
Vaatan kõiki diginäitusi

Jalus