fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Ootame lapsevanemaid koolitustele

21.10.2022

Heaks vanemaks olemise eest Nobeli preemiaid ei jagata, kuigi võiks. Vanemate põhiülesanne on last julgustada ja tema õppimist toetada. Kui ema ja isa suhtumine näitab, et õppimine on oluline, siis hakkab ka laps paremini mõistma koolis pingutamise tähtsust ja hariduse väärtust. Kui vanemad ise õpivad ja tahavad olla paremad vanemad, siis on see lastele heaks eeskujuks.

Sellel õppeaastal pakume lapsevanemale võimalust osaleda veebikohtumistel ja Gordoni perekooli kaheksaosalisel koolitusel. Kui olete teadlik lapsevanemaks olemise mõjudest ja olete valmis oma vanemlikke oskusi parandama, siis lisaks sellele, et lapsed on terved ja õnnelikud, muudate kogu maailma.

Ema ja isa ei saa lapse sündides kaasa tõhusaks vanemaks olemise käsiraamatut, mistõttu võivad igapäevased pinged vanema ja lapse vahelisi suhteid kahjustada. Probleemid ja konfliktid ei ole halvad, kui pereliikmed oskavad nendega üksteise suhtes lugupidavalt toime tulla. Kas soovite õppida oskusi, mis aitavad olla lähedastega õnnelikes, tervetes ja rahuldust pakkuvates suhetes? Gordoni perekoolis omandatavad oskused annavad võimaluse olla parem suhtleja nii lapsevanemana kui ka sõprade, sugulaste ja töökaaslastega lävides.

Veebis toimuvate õpiürituste sari pakub lapsevanematele koolitusi, et kujundada ühine arusaam lapse toetamisest. Sari koosneb temaatilistest kohtumistest eri valdkondade spetsialistidega. Toimunud on juba koolitused, kus räägiti elust teismelisega ja kooliga kohanemisest.

Ees ootavatel kohtumistel saate teada,

  • kuidas olla toeks lapse enesehinnangu kujundamisel;
  • mida teha, kui lapsel on mure;
  • kuidas lihtsad muudatused lapsevanema igapäevakäitumises aitavad positiivselt muuta lapse käitumist;
  • kuidas lahendada konflikte.

Uurin veebikohtumiste ja koolituste kohta lähemalt

Vaatan soovituslikku kirjandust lapsevanemale

Jalus