fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

LASTEKOOL

Ootame lastekooli lapsevanemaid veebikoolitustele

20.09.2022

Meil on rõõm kutsuda lastekooli 2–6-aastaste rühmade vanemaid veebikoolitustele „Kooliks valmis?“ ja „Mänguline õppimine koos lapsega“.

  • Koolitus „Kooliks valmis?“ toimub kolmapäeval, 19. oktoobril 16.30–18.00.

Sisu: Mis on koolivalmidus? Mis on kooliküpsus? Mis on nende kahe mõiste erinevus? Kuidas hinnata lapse koolivalmidust? Mis tegurid mõjutavad koolivalmidust? Jagame lihtsaid ja mängulisi võtteid koolivalmiduse arendamiseks.

Sihtrühm: 5–6-aastaste lastekooli rühmade vanemad.

  • Koolitus „Mänguline õppimine koos lapsega“ toimub kolmapäeval, 2. novembril 16.30–18.00.

Sisu: Milline väärtus ja tähtsus on koolieelses eas lapsele ühisel tegutsemisel koos vanemaga? Kuidas õppida ja õpetada tegutsemisrõõmu kaudu? Jagame lihtsaid ja koduseid võtteid koos lapsega mänguliselt õppimiseks. Kuidas igapäevategevuste käigus tähti ja numbreid õpetada?

Sihtrühm: 2–5-aastaste lastekooli rühmade vanemad.

Koolitusi viib läbi lastekooli juhataja Karin Pae ning koolitused on lastekooli vanematele tasuta.

Kui olete ühest või mõlemast koolitusest huvitatud ja pakutud ajad sobivad, siis palun andke oma osalemise soovist teada hiljemalt kolm päeva enne koolituse toimumist veebilehe registreerimisvormi kaudu.

Täpsemad juhtnöörid koolitustel osalemiseks edastame osalejatele paar päeva enne koolitust.

Küsimuste korral võtke palun julgesti ühendust e-posti aadressil [email protected].

Jalus