fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

LASTEKOOL

Ootame lastekooli lapsevanemaid veebikoolitustele

23.03.2021

Traditsioonilised lastevanemate koolitused, mis seni on toimunud väikeses koolimajas, toimuvad nüüd seoses piirangutega turvaliselt veebikeskkonnas.

Meil on heameel kutsuda lastekooli vanemaid kolmele veebikoolitusele:

  • Esmaspäeval, 29. märtsil kell 16.30–18.00 „Kooliks valmis?“
    Koolitus on mõeldud 5–6-aastaste lastekooli rühmade vanematele.

  • Esmaspäeval, 5. aprillil kell 16.30–18.00 „Laps läheb 1. klassi – lapsevanema roll ja ettevalmistused“
    6-aastaste lastekooli rühmade vanematele, kelle laps alustab sügisel õpinguid 1. klassis. Oodatud on kõik vanemad, mitte ainult need, kelle lapsed jätkavad õpinguid Audentese erakoolis.

  • Teisipäeval, 6. aprillil kell 16.30–18.00 „Mänguline õppimine koos lapsega“
    Koolitus on mõeldud 2–5-aastaste lastekooli rühmade vanematele.

Koolitusel avab ja tutvustab teemasid lastekooli juhataja Karin Pae ning kõik koolitused on lastekooli vanematele tasuta.

Kui olete ühest või mitmest koolitusest huvitatud ja pakutud ajad sobivad, siis palun andke oma osalemise soovist teada hiljemalt 25. märtsiks veebilehe registreerimisvormi kaudu. Täpsemad juhtnöörid koolitusetel osalemiseks edastame osalejatele paar päeva enne koolitust.

Kohtumiseni koolitustel!

Jalus