fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

IB

Ootame noori suvel inglise keele intensiivõppe laagrisse!

15.04.2016

Inglise keele intensiivkursused_370x240_2016Audentese IB õppe üksus korraldab suvel kahenädalase inglise keele intensiivõppe laagri 8.–12. klassi õpilastele. Osalema on oodatud noored nii Audentese koolist kui ka mujalt. Laager toimub 15.–26. augustini Audentese linnakus.

Õpilane saab võimaluse osaleda enda tasemele vastavas keelerühmas. Igasse laagripäeva mahub kuus tundi keeleõpet, millele lisanduvad sihipärased vaba aja tegevused Tallinnas ja mujal: teeme teatrit ja filmi, musitseerime ning tegutseme looduses.

Suvelaagrisse saab registreerida lapsevanema kirjaliku avalduse alusel. Tasumine toimub arve põhjal pärast laagri lõppu.

Inglise keele intensiivõppe laagri maksumus on 365 eurot, mis sisaldab

  • kaheteistpäevast keelekursust,
  • transporti ja
  • mitmesuguste kultuuriürituste pääsmeid.

Maksumus ei sisalda majutust (165 €) ja toitu (137 €).

Laager toimub, kui registreerunud on vähemalt 20 õpilast. Täpsemat infot saate telefonil 5342 1090 ja e-posti aadressil [email protected].

Registreerin lapse inglise keele intensiivõppe laagrisse

Jalus