fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Õpetaja Jelena Panfilova osales õppepäeval

04.09.2019

Meie õpetaja ning vene keele Õpetajate Seltsi juhatuse liige ja õpiku „Вверх по лестнице. Ступень I“ autor Jelena Panfilova esines 22. augustil õppejõuna vene keele õpetajate õppepäeval, mille teemaks oli töö õppekomplektiga „Вверх по лестнице“.

Kirjastus Argo ja vene keele Õpetajate Selts korraldasid Tartus vene keele õpetajatele õppepäeva, mille teemaks oli „Использование учебного комплекса „Вверх по лестнице“ на уроках РКИ“. Õppepäeva viisid läbi õppekomplektide autorid Jelena Panfilova Audentese erakoolist, Larissa Panova Kiili gümnaasiumist ja Tatjana Trojanova Prantsuse lütseumist. Õppepäeva maht oli 5 akadeemilist tundi.

Õpetaja Jelena Panfilova rääkis Tartu maakonna õpetajatele vene keele Õpetajate Seltsist ning jagas kolleegidega oma kogemusi õppekomplektiga „Вверх по лестнице. Ступень I“ töös meie koolis. Õpetaja näitas töökavasid ning töid, mida kirjutavad 4. ja 5. klassi õpilased; lisamaterjali, mis oli koostatud õppekomplekti juurde; näiteid digivahenditest, mida võib kasutada nii tunni ajal kui ka kodus, et õpetamine ja õppimine oleks huvitavam ja heade tulemustega.

Jalus