fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Õpetaja Jelena Panfilova tutvustas oma tööd vene keele õpetajate õppepäeval

12.09.2018

Audentese erakooli õpetaja ja õpiku „Вверх по лестнице. Ступень I” autor Jelena Panfilova esines 8. septembril õppejõuna vene keele õpetajate õppepäeval, mille teemaks oli töö õppekomplektiga „Вверх по лестнице” (I-IV aste) eesti õppekeelega koolide põhikooliastmes.

Kirjastus Argo ja Vene Keele Õpetajate Selts korraldasid Tallinnas vene keele õpetajatele õppepäeva, mille teemaks oli „Использование учебного комплекса „Вверх по лестнице” на уроках РКИ”. Õppepäeva viisid läbi õppekomplektide autorid Jelena Panfilova (Audentese erakool), Larissa Panova (Kiili gümnaasium) ja Tatjana Trojanova (Prantsuse lütseum). Õppepäeva maht oli 5 akadeemilist tundi. Õppepäeval osalesid lisaks Tallinna vene keele õpetajatele ka õpetajad Keilast, Raplast, Viimsist, Häädemeestest, Rakverest, Pärnust, Kehrast, Lagedest, Sauest, Lihulast, Kohilast, Peetsist, Maardust, Jürist, Tabasalust, Järvekülast, Toilast, Nõost, Järvekülast, Avinurmest, Orust, Vaidast.

Õpetaja Jelena Panfilova jagas kolleegidega oma kogemusi õppekomplektiga „Вверх по лестнице. Ступень I” töös meie koolis. Ta näitas töökavasid ning töid mida kirjutavad 4. ja 5. klassi õpilased; lisamaterjali, mis oli koostatud õppekomplekti juurde; näiteid digivahenditest, mida võib kasutada nii tunni ajal kui ka kodus, et õpetamine ja õppimine oleks huvitavam ja heade tulemustega.

Jalus