fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Õpetaja Tiina Rum jagas VEPA käitumisoskuste mängu kogemusi Tartu Haridusfestivalil ja Keila koolis

29.10.2018

Koolivaheaeg on paljudele õpetajatele koolitustel osalemise või koolituste läbiviimise aeg.

Klassiõpetaja Tiina Rum jagas oma kogemusi VEPA käitumisoskuse programmi kasulikkusest nii Audentese VEPA koolimentorina kui ka õpetajana Tartu Haridusfestivalil, mille teemaks oli „Mängu kaudu keskendumise oskus“. Koolitusest võtsid osa kooli-, lasteaia- ja aineõpetajad, direktorid, õppealajuhatajad ja tugispetsialistid. Koolitus oli nii populaarne, et kõik vabad kohad täitusid väga kiiresti.

Samal teemal „Keskendumisoskus läbi mängu“ jagas õpetaja Tiina ka praktilisi kogemusi Keila koolis, kuhu oli kogunenud nii sama kooli kui ka naaberkoolide õpetajad.

Tagasiside mõlemale koolitusele oli väga positiivne ja südamlik. Õpetaja Tiina sai kiidude osaliseks ja sooviti ka edaspidi koostööd teha.

Kuna paljud osalejad soovisid ka kohe VEPA programmiga liituda, siis jagati infot ja kontakte veel peale koolitustki.

Jalus