fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Õpetajad said koolituselt uusi nippe uueks õppeaastaks

04.09.2023

Meie erakooli õpetajad alustasid uut kooliaastat motivatsioonikoolitusega „Tagasi kooli“. Koolitajaks oli Avinurme Gümnaasiumi inglise keele õpetaja Kristi Lõbu, kes jagas rohkelt ideid, mõtteid, soovitusi ja materjale õpetajatele uueks kooliaastaks.

Üheskoos arutati küsimuste üle: Mis motiveerib õpetajat? Mis paneb silma särama? Mida teha pärast rasket tööpäeva? Kuidas aega planeerida ja tunde ette valmistada? Kust leida vajalikke materjale?

Heatujuline ja oma tööd armastav õpetaja inspireerib õpilasi õppimisse positiivselt suhtuma. Kuidas muuta nii õpetamine kui ka õppimine kaasahaaravamaks, huvitavamaks ja vaheldusrikkamaks? Kristi Lõbu jagab oma praktilistes käsiraamatutes „100 ideed õpetajale“ ja „Veel 100 ideed õpetajale“ ka õuesõppe ja vahetundide sisustamise ideid. Mitmekülgsete nippide hulgast leiab nõuandeid nii õpilaste kui ka õpetaja enda motiveerimiseks. Tähelepanuta ei jää ka digipädevuse arendamine. Paljude ideede juures on QR-kood, millega avaneb selgitav video, idee autori veebileht, keskkond põnevate ideedega.

Õpetajate jaoks on suurimaks toeks see, kui nad ei jää oma tegemistes üksi – seega on kooli esimeseks ülesandeks koostöö soodustamine, ühiste ideede ja materjalide jagamine.

 

Jalus