fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool, Spordigümnaasium

Õpetajate päeval andsid direktorid kooli üle abiturientidele

07.10.2016

Õpetajate päeval, 5. oktoobril, oli kõigil abiturientidel võimalus tunde asendada ja kätt proovida õpetajaametis. Õppepäeva jooksul asendasid 12.klasside õpilased tunde nii algkoolis, põhikoolis kui ka gümnaasiumis.

Keskpäeval kogunes õpetajatepere aula ette, kus esmalt palusid abituriendid võtta kahekaupa paaridesse ja siirduda kooli ette ühisele naljapildile. Pärast üleriiete nagisse riputamist asuti kontrollima vahetusjalatsite olemasolu, kus kõik õpetajad pidid astuma valgele paberile, et näidata oma jalatsite puhtust. Nii mõnelegi tuli teha noomitus, sest valge paber ei jäänud puhtaks ja oli näha, et vahetusjalatsid on koju jäänud.

Aulas pidasid kõnet nii uus direktor Karl-Erik Glück, kui ka asendusõppejuht Lydia Kurus, kes mõlemad on 12.d klassi õpilased. Seejärel oli aeg päris direktoritel Ahto Oraval ja Priit Ilveril anda volitused üle 2017. aasta lennu lõpetajatele. Üle anti terve kool koos sisu ning töötajatega ja kinnitati uus kodukord.

Pärast uue kodukorra tutvustamist alustati eesti keele tunniga, kus kõigil õpetajaterühmadel tuli välja mõelda tiitlitele vastavad õpilased. Kirja said tulevased olümpiavõitjad, Eesti Vabariigi presidendid, kõige pikem poiss ja lühim tüdruk ning lihtsalt lemmikõpilane. Pärast kirjatööd asuti võimlema ja mängiti muusika saatel liikumismängu, kus muusika lõppedes tuli leida endale istekoht toolil ja otse loomulikult jäi toole järjest vähemaks.

Lõbusa mängu lõppedes oli koos suure tordiga õpetajaid tervitama tulnud Kristiine linnaosa vanem Vadim Belobrovtsev. Kõik õpetajad said pärastlõunal maitsvat torti nautida väikeses koolimajas, kuhu suure koolimaja rahvas oli külla palutud.

Jalus