fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL, SPORDIGÜMNAASIUM

Õpetajate päeval andsid tunde abituriendid

06.10.2017

Traditsioonilisel õpetajate päeval said spordigümnaasiumi ja IB abituriendid proovida kätt õpetajaametis. Valida sai nii algkooli kui ka põhikooli tundide vahel. Abiturientidele oli tunni andmine kindlasti meeldiv väljakutse, kuid õpilastele jäi uue õpetajaga tund siiski lõbusalt meelde.

2. tunni ajal olid palutud kõik õpetajad aulasse, kuna noored olid õpetajatele ettevalmistanud loengu teemal „Kuidas mõista tänapäeva noort 101“. Enne loengut vabastati erakooli ja spordigümnaasiumi direktorid Ahto Orav ning Priit Ilver oma kohustustest. Nende töö võtsid 45 minutiks enda kanda Ranet Kaljola ja Pärt Laas, kes said selle tööga väga hästi hakkama. Loengul seletati õpetajatele noorte riietumisest, slängist, nende tujude mõistmisest, suhtumisest kooli ja paljutki muud. Õpetajate tunni lõpetas rühmatöö, kus tuli kirja panna kõik märksõnad, mis noorte kohta käivad. Nimekirjad said pikad, seega võib öelda, et õpetajad teavad nii mõndagi tänapäeva noortest.

Päeva keskel külastas õpetajaid ka Kristiine linnaosa vanem Vadim Belobrovtsev suure tordiga ning kõik õpetajad said tähtsa päeva puhul suud magusaks.

Jalus