fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Õpetlikud ja põnevad neljapäevad pikapäevarühmas

18.04.2016

Pikapäevarühma õpetajad Ilona ja Salome on sellel kevadel võtnud eesmärgiks ning muutnud neljapäevad pikapäevarühmas põnevaks ja õpetlikuks.

Kord kuus vaadatakse koos mõnda toredat õppefilmi ja pärast toimub arutelu, kus kõik saavad oma mõtteid jagada, küsimusi esitada ning nendele vastuseid otsida.

Märtsikuu teemaks oli taaskasutus ja seoses sellega vaadati filmi „Juss uurib taaraautomaati“. Teema valik sündis koostöös lastega, sest pika õppeaasta jooksul juhtus ikka, et mõni koolipuhvetist ostetud ja tühjakssaanud veepudel jäi pikapäevarühma vedelema. Kui ühest pudelist sai kaks ja kahest kolm, tekkis mõte, et miks mitte pudelid kokku koguda ning saadud raha otstarbekamalt kasutada. Tunnustame rohelist mõtteviisi!

Eelmise nädala seisuga oli koos juba pisut rohkem kui 14 eurot. Koos otsustati, et kogutud raha  eest ostetakse pikapäevarühma mõni vahva mäng, mida on tore koos kaaslastega mängida. Tänaseks on esimesed ostud juba tehtud ning lapsi rõõmustavad sõnamäng Junior Alias ja kaadimängud Uno ning Maailma pealinnad.

Aprillikuu 7-ndal kuupäeval oli pikapäevarühmas taas õppefilmi päev. Kuna 7. aprill on maailma tervisepäev, mis seekord oli pühendatud diabeedile, siis vaadati filmi „Täna räägime diabeedist!“, mis rääkis haiguse olemusest ja esmaabi andmise võimalustest noorelt noorele.

Põnevad ja õpetlikud filmivaatamised ning vahvad arutelud muudavad pikapäevarühma päevad kindlasti veel toredamaks. Jõudu õpetajatele uute neljapäevade planeerimisel ja innukust lastele kaasa mõtlemiseks!

 

Jalus