fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Õpilane ja õpetaja käisid koos koolitusel

20.04.2017

Ei ole just tavapärane, et õpilane ja õpetaja lähevad koos koolitusele. Aga just sellise kogemuse võrra said rikkamaks 2.b klassi õpilane Kalvin Altmets ja tema klassijuhataja Tiina Rum.

Pilootprojekti „Aktiivne vahetund“ raames viidi aprillikuu alguses Pelgulinna Gümnaasiumis läbi praktiline koolitus, mille eesmärk oli tutvustada õpilastele ja õpetajatele osavusharjutusi, mida on hea kasutada nii õppe- kui ka vahetunnis. Räägiti füüsilise aktiivsuse mõjust lapse kognitiivsele arengule ja erinevatest võimalustest parandada õpilaste keskendumist.

Koolitusel sai koos õpetajaga osaleda ainult üks õpilane ja kuna soovijaid oli rohkem, ei jäänud 2.b klassil muud üle, kui korraldada hääletus. Tihedas konkurentsis avanes tublil ja eeskujulikul Kalvinil võimalus esindada koolitusel nii oma klassi kui ka kooli.

Koolitusel õpiti selgeks ja mängiti erinevaid ning põnevaid mänge, mida siis meie kooli vahetundidesse kaasa võtta. Osavusmänge- ja harjutusi on võimalik teha üksi, koos paarilisega või hoopis terve klassiga. Kalvini ja õpetaja Tiina ülesandeks jääb nüüd õpitud mänge ja tegevusi ka kaasõpilastele tutvustada ning neid mängima suunata.

Toredaid ja aktiivseid vahetunde õpilastele, mis läbi osavusharjutuste- ja mängude aitavad nende keskendumisvõimet parandada ja koos vahvalt aega sisustada.

Jalus