fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

Õpilased laiendasid enda teadmisi investeerimise ja rahatarkuse vallas

07.06.2022

Maikuus said meie õppursportlased laiendada enda teadmisi investeerimise ja rahatarkuse vallas Raivo Heinaga.

Meie õppursportlased on uudishimulikud ning mõtlevad juba üsna varakult tuleviku peale, mis tõstatas huvi investeerimise ja rahatarkuse teadmiste laiendamise vastu. Mõeldes, kes võiks olla hea inimene sellel teemal rääkima, tuli välja, et selle ala ekspert Raivo Hein on Audentesega ka ise seotud olnud. Nimelt, tema tütar lõpetas meil erakooli ja rahvusvahelise IB õppe. Raivo oli kohe valmis ka meile külla tulema ning nendel teemadel noortega rääkima.

Õppursportlased said laiendada enda teadmisi nii investeerimisest kui raha säästmisest koos praktiliste näidetega kohtumise käigus. Seda kõike vürtsitas meie külalise avatus enda elust näiteid tuua. Kohtumise lõpus oli õppursportlastel ka hea võimalus temalt veel küsimusi küsida, mis ei tahtnud kuidagi lõppeda, nii et lõpus pidime lihtsalt pooleldi sundides otsad kokku tõmbama. Igal juhul oli see nii teadmisterohke kui ka meelelahutuslik kohtumine kõigile osalejatele, mis noortele ka edasiseks eluks praktilisi mõtteid kaasa andis.

Jalus