fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Õpilased osalesid Derby autode võidusõidul

16.03.2023

Meie 5. ja 7. klassi õpilased osalesid 21. veebruaril õpilasvõistlusel „Derby autode võidusõit“. Võistlus toimus Tallinnas Nautica keskuses ja korraldajaks oli Eesti Tööõpetajate Selts.

Võistlusel osaleja pidi ehitama kaldteel raskusjõul liikuva auto, mis pidi vastama etteantud tehnilistele tingimustele: kaal kuni 142 grammi; pikkus kuni 178 mm; laius kuni 70 mm; rattalaius 8 mm.

Sõidukid valmistati tehnoloogiaõpetuse tundides õpetaja juhendamisel. Võistlus oli üle-Eestiline ja toimus kahes vanuserühmas: 4.–6. klass ja 7.–9. klass. Kohal olid õpilased võistlemas 95 autoga erinevatest Eestimaa piirkondadest.

Võistlusauto võis valmistada individuaalselt või kaheliikmelises grupis. Võistlusrada oli 11,66 m pikkune ja korraga oli rajal neli võidusõiduautot. Ajavõtmine oli elektrooniline, anduritega ja tulemus kuvati ekraanile. Võistlusel määrati võistlusegrupid. Võistlusel sõitis iga auto neli korda, iga kord erineval rajal. Tulemuse määras läbitud aegade keskmine iga läbitud nelja raja kokkuvõttes.

5.a klassi õpilased Risto ja Markus ehitasid ühistööna sõiduki ja saavutasid võistlusel oma vanusegrupis kolmanda koha. 7.a klassi õpilane Simo ehitas meie kooli kõige kiireima auto, mis oli ka võistlusel kiireimate hulgas.

Jalus