fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Õpilased osalesid edukalt 3.–5. klasside kergejõustikuvõistlusel

06.06.2022

Kolmapäeval, 25. mail toimus Lilleküla Gümnaasiumi staadionil Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide 3.–5. klasside kergejõustikuvõistlused, kust igast lennust oli kooli esindamas 5 poissi ja 5 tüdrukut. Võistlusalasid oli kolm – pendelteatejooks, 60 m jooks, kaugushüpe.

3. klasside võistkonda kuulusid: Magnar (3.a), Georg (3.b), Tristen Matias (3.b), Richard (3.c), Oliver (3.c), Stefani (3.a), Kerli (3.a), Mirjam Margaret (3.b), Emili (3.b), Mia (3.c).
Pendelteatejooksus saavutas võistkond I koha. Lisaks tuli ka mitmeid poodiumikohti individuaalaladelt. Stefani saavutas individuaalselt mõlemad alavõidud, Mia võttis tema järgi kaugushüppes hõbemedali ja 60 m jooksus pronksmedali. Magnar võitis poiste arvestuses 60 m jooksu ja saavutas II koha kaugushüppes.

4. klasside võistkond: Risto (4.a), Rasmus (4.a), Tristan (4.a), Ralph Albert (4.b), Rasmus (4.b), Lenna L (4.a), Hanna Linda (4.a), Marta (4.b), Rebeka (4.b), Rebeca (4.b).
Pendelteatejooksus oli väga tihe võistlus ja saavutati II koht. Individuaalaladel särasid Lenna ja Ralph Albert, kes võitsid 60 m jooksus vastavalt I koha ja III koha.

5. klasside võistkond: Marius (5.a), Kristjan (5.b), Robin (5.b) ,Tristan (5.c), Mattias (5.c), Konrad (5.b), Teodor (5.c), Anett (5.a), Sandra (5.b), Loviise (5.b), Meloore (5.c), Marii (5.c).
Siin saavutati kindla eduga pendelteatejooksus võisktondlik alavõit. Individuaaladelt tõi kullad mõlemal alal Meloore, kes võitis nii kaugushüppe kui ka 60 m jooksu tüdrukute arvestuses. Lisaks, saavutas Sandra 60 m jooksus pronksmedali.

Meie kooli võistkondades oli tajuda saavutustahet, koostööd ja üksteisele kaasaelamist. Kõik võistlejad andsid endast parima ja selle saavutusena saime 3. ja 5.klasside seas koolidevahelise üldvõidu ja 4. klasside seas II koha.

Jalus