fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

Õpilased osalesid spordimälumängus „Bumerang“

04.04.2023

23. märtsil toimus Tallinna Kristiine Gümnaasiumis üleriigilise spordimälumängu „Bumerang“ Põhja regionaalvoor, mis hõlmas Tallinna ja Harjumaa koole. Tänavune „Bumerang“ on pühendatud Eesti Olümpiakomitee 100. sünnipäevale.

Meie koolist osales kolm võistkonda, kes jagasid omavahel ka kõik poodiumikohad.

I koha saavutas 36 punktiga ASG I võistkond koosseisus Rasmus Eensaar (11.c), Karl Kõverik (10.c), Jesper Linkus (10.c), Johannes Paju (11.c). Teine ja kolmas koht kogusid võrdselt 32 punkti ning paremusjärjestus selgitati välja lisaküsimusega. Nii võitles endale II koha välja ASG III võistkond (Gregor Vendla (10.d), Andree Karel Kalle (10.d), Karl Eerik Läänaru (10.c), Kristjan Erik Kalling (10.c)), jättes kõige napimalt seljataha ASG II tiimi (Karolin Victoria Kotsar (11.d), Edvard Marius Herter (11.d), Karl Oskar Vikk (11.d), Simm-Marten Saadi (11.d)).

Kaks esimest võistkonda pääses ühtlasi koos ülejäänud nelja regiooni tugevamatega 18. aprillil Tartus Tamme Koolis peetavasse finaali. Hoiame poistele pöialt!

Jalus