fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Õpilased osalesid vabariiklikul konkursil „Vene keel huvitavalt ja lihtsalt!”

25.01.2022

15. jaanuaril toimus Tallinna Arte Gümnaasiumis 7.–8. klassi õpilastele iga-aastane vabariiklik konkurss „Vene keel huvitavalt ja lihtsalt!”. Konkursi korraldab Vene Keele Õpetajate Selts. Sel aastal kandis konkurss nime „Волшебная страна Чукоккала” tähistamaks Kornei Tšukovski 140. sünniaastapäeva. Kõik ülesanded olid seotud tema juttude põhjal valminud multifilmidega. Meie 7. klasside õpilased Mirel ja Patrick võtsid konkursist osa.

Kokku osales 20 kooli, igast koolist võistles 2 õpilast. Õpilased töötasid tiimides. Igas võistkonnas oli 3–4 õpilast. Kokku oli 9 võistkonda. Kõik õpilased töötasid väga hästi. Ülesanded olid huvitavad ja mitmekesised. Tantsustuudio ONYX andis osajatele hea tuju ja võimaluse natukene liikuda. Õpilased osalesid flashmobis. Esimese koha võitsid kolm võistkonda. Võistkond, kus oli Patrick, võitis I koha. Mireli võistkond oli IV kohal.

Mirel: „15. jaanuaril osalesin vabariigi venekeele konkursil. Konkurss oli pühendatud vene lastekirjanikule.Enne konkursit ma lugesin ja vaatasin selle kirjaniku teoseid nagu näiteks „Doktor Aibolit”, „Moidodõr” ja „Muha Tsokotuha”. Üritusel töötasime tiimides, ma olin enda tiimi kapten. Ma närvitsesin natuke aga kõik läks hästi. Sain uusi kogemusi ja sõpru.“
Patrick: „Alguses ma ei tahtnud eriti minna, aga kui läksin olin ma üllatunud, sest ma ei arvanud, et nii tore oleks olnud. Meie tegime igasuguseid asju. Alguses me tutvusime enda tiimi kaaslastega ja siis teiste meeskondadega. Pärast kui me kõik olime tutvunud andsid korraldajad meile töölehe ja näitasid multikat „Doktor Aibolit“. Kõik meeskonnad pidid töölehe küsimustele vastama. Pärast seda meilt võeti tööleht ära ja anti uus ja seekord oli meie multikas „Muha Tsokotuha“. Me täitsime selle töölehe ka ära ja kohe anti uus tööleht ja uus multikas nimega „Telefon“, kus loomad räägivad telefoni peal. Pärast kui kõik küsimused olid täidetud siis oli viimane multikas nimega „Moidodõr“. Ülesanne oli Kahootis. Pärast selle multika lõpetamist läksime lõunat sööma, mis oli väga maitsev. Kui lõpetasime lõunasöögi ära, siis läksime samasse kohta, et auhindu saada. Selline üritus oli väga huvitav ja võiks järgmine kord uuesti minna“.

Jalus