fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Õpilased osalesid valikorienteerumise meistrivõistlustel Põlvamaal

02.10.2020

Reedel, 25. septembril osalesid 20 õpilast 3.–9. klassist Eesti Koolispordiliidu meistrivõistlustel valikorienteerumises Põlvamaal, Palojärvel.

Põlvamaal oli korralik orienteerumiskatsumus, mida õpilased Tallinna kandis kogeda pole saanud. Sellel aastal toimus võistlus täielikult metsamaastikul, kus enamus punktikohti oli teedest eemal ja tuli osata jälgida hoolikalt reljeefijooni. Väga häid sooritusi näitasid poistest 7.a klassi õpilane Rasmus, kes saavutas 6. koha 6.–7.klasside vanuserühmas ja tüdrukutest 8.a klassi õpilane Sandra, kes tuli 10. kohale 8.–9.klasside arvestuses.

Seekordne võistlus oli õpilastele uueks kogemuseks, järgmistel aastatel valmistutakse kindlasti põhjalikumalt ja seatakse juba julgemalt kõrgemad eesmärgid.

Jalus