fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Õpilased osalesid Vene laulu festivalil

26.02.2018

15. veebruaril toimus Pärnu Ühisgümnaasiumis IV Vene laulu festival, kust võtsid osa kaks 7.b klassi õpilast: Simona Rüütel ja Mia Metsalu koos vene keele õpetaja Jelena Panfilovaga.

Tüdrukud esitasid publikule vene laulu ’’Oчи черные’’, mida aitas sõnaliselt õpetada Jelena Panfilova ja muusikaliselt Sille Kroon. Kohale tulid õpetajad koos õpilastega üle terve Eesti: Pärnu linna ja maakonna koolidest, aga ka Tallinnast, Tartust, Haapsalust, Viljandist, Tabasalust, Kehrast, Kiilist, Arukülast ja Hiiumaast. Sellel aastal olid ka külalised Lätist, Jürmalast. Külalisteks olid Vene Föderatsiooni saatkonna nõunik Dmitri Litskai, Tallinna ülikooli õppejõud, filoogiateaduste kandidaat Natalja Netšunajeva, Irina Moissejenko ja Pärnu abilinnapea Marko Šorin ning ühisgümnaasiumi direktor Mart Kuuskmann.

Kool võttis osa ka ERASMUS+ projektis “Euroopa värvipliiatsid: joonista mulle üks Euroopa”. Oli 32 esitust nii erinevate žanrite, laulu stiilide kui ka koosseisudega. Ürituse lõpus said osalejad endale väikse maiuspala ja diplomi osavõtmise eest, oma muljeid jagati ka kohvi ja tee ajal gümnaasiumi kohvikus. Suured tänud Pärnu Ühisgümnaasiumi vene keele õpetajatele: Irina Oad, Sarmite Tammekivi ja nendele, kes aitasid festivali korraldamisega kaasa.

Jalus