fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Õpilased osalevad lugemiskonkursil „Loeme ennast torni tippu”

03.12.2018

1.b, 3.a, 3.b, 3.c, 4.a ja 4.b klass ühinesid Tallinna Keskraamatukogu lugemiskonkursiga „Loeme ennast torni tippu”, mis on jätkuks programmile Loeme valmis “Oma raamatu”.

Sellele lisati juurde idee, kus ei loeta valmis mitte „Oma raamatut“, vaid iga klass saab end Eesti Vabariigi juubeliaastal lugeda ühe meie riigi tähtsaima iseseisvuse sümboli, Toompea lossi kõrgeima torni – Pika Hermanni – tippu! Tippu jõudmist arvutatakse nii, et 1.–4. klassi viib 1 cm ülespoole 1 loetud lehekülg.

Konkursi teeb eriliseks see, et iga õpilane ei võistle mitte üksi, vaid võistlustulle astub terve klass. Seega – klassi ehk võistkonna edukus sõltub kõigist õpilastest. Kuna tegemist on klassidevahelise lugemiskonkursiga, peab iga klassi etteotsa asuma õpetaja. Meie koolist on eestvedajateks kõik osalevate klasside klassijuhatajad.

Kuidas torni tippu jõudmine läheb, seda on võimalik näha Sääse raamatukogus, kus kõik klassid on end registreerinud.

 

Jalus