fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Õpilased saavutasid häid tulemusi arhitektuurikonkursil „Unistuste koolimaja”

17.10.2014

Kunstiõpetuse tunni raames osalesid 7.–9. klassi õpilased spetsiaalselt koolilastele suunatud arhitektuurikonkursil „Unistuste koolimaja”, kus 7.b klassi õpilane Merje Reisenbuk saavutas oma tööga „Üleöö kool” auhinnalise kolmanda koha. Mitme Audentese õpilase töid tunnustati kiitusega.

Arhitektuurikonkurss „Unistuste koolimaja” on kooliõpilaste ideevõistlus, milles osalejate eesmärk oli välja pakkuda visioon ühest tõeliselt heast koolimajast. Kes veel, kui mitte koolimajades tegutsevad õpilased ise – kelle seas on nii nutikaid leiutajaid, osavaid mõtlejaid kui ka andekaid kujundajaid – tunnevad kõige paremini nende hoonete häid külgi ja kitsaskohti. Konkurss võimaldas kaasa rääkida koolimajade tuleviku teemal ja proovida ise arhitektitööd!

Ideevõistlusel otsiti läbimõeldud kujutlust sellest, milline võiks olla hea ja innustav töökeskkond nii õpilase kui ka õpetaja vaatenurgast.

Kiitusega märgiti ära järgmised Audentese õpilaste tööd: „Kapten Zero”, Markus Veltri (7.b); „Kompanii”, Karolin Linamäe ja Merilin Priilinn-Türk (8.a); „Vulisev oja”, Janet Murumets (8.a); „011234”, Aleksander Roosimaa (7.b).

17.-26. oktoobrini saab Viru Keskuse aatriumis toimuval konkursi näitusel tutvuda muuhulgas järgmiste töödega: „Muru”, Karolin Veeorg (9.a); „Õhk”, Joonas Hakonen ja Mark Köök (7.b); „Modernsus ja looduslähedus”, Elisabeth Alla (9.a); „Käsnakalle”, Aleks Kibin ja Kristin Hildebrand (7.a); „Jalgpall”, Mick Kenneth Kröm ja Sten Martten Kägu (8.a).
Kooliõpilaste arhitektuurikonkursi auhinnad antakse üle samas kohas 24. oktoobril kell 16.
Õpilasi juhendas kunstiõpetuse õpetaja Tiia Pällo.

Arhitektuurikonkurssi korraldavad Linnalabor ja Arhitektuuri Huvikool ning see kuulutati välja septembri algul toimunud Tallinna noortenädal 2014 raames. Žüriisse kuulusid arhitektid Katrin Koov ja Tõnis Arjus, filosoof Eik Hermann ning Tallinna Spordi- ja Noorsooameti noorsootöö osakonna spetsialist Margit Sellik.

Jalus