fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Õpilased said end proovile panna vene keele üritusel

06.06.2023

Maikuu lõpus toimus kooli aulas vene keele õpetajate korraldatud üritus „See on huvitav teada!”, kus osalesid 5.–8. klassi õpilased.

Ürituse eesmärk oli:

  • kinnitada ja korrata õpitud sõnavara,
  • õppida ja kinnitada uusi väljendeid ja fakte,
  • digipädevuste kinnitamine ja arendamine,
  • oma koolikaaslastega tuttavaks saada,
  • töötada võistkonnas,
  • laiendada silmaringi,
  • huvitavalt ja kasulikult aega veeda.

Eelmisel aastal räägiti vene keele tunni raames heliloojatest. Sellel aastal oli juttu poeetidest. Oktoobris olid 6. ja 7. klassid raamatukogus, kus nad said poeetidest ja raamatukogutööst rohkem teada. Selle tõttu oli esimene ülesanne töö sõnadega. Oli vaja vanasõnad kokku panna nii eesti kui ka vene keeles.

Muusika teeb elu lõbusamaks. Seepärast kuulati muusikat ja arvati, mis lugu see oli. Kes ei armastaks reisida? Heliloojad ja poeedid reisisid palju. Üritusel reisiti ka. Oli vaja kokku panna riik ja pealinn.

Viimane ülesanne oli loominguline. Kõigi juurde tulid külalised. Külalised olid multifilmide tegelased. Oli vaja antud sõnadega oma multifilmi stsenaariumi välja mõelda. Multifilmi pealkiri oli „Unustamatu seiklus”. Tulid huvitavad ja ägedad tööd.

Ürituste ajal kasutasid õpilased tahvelarvuteid. Oma vastused laadisid nad Padletisse QR-koodi abil. Ürituste ajal olid osalejad väga töökad ja aktiivsed. Õhkkond oli sõbralik ja lahke. Õpilased said palju uut teada ja oma teadmisi teistega jagada.

Elenor 5. klass
Venekeele mängude võistlusel oli väga tore. Minu tiimis oli veel kolmest erinevast klassist inimesi. Meie koostöö toimus väga hästi ning saime juurde uusi kogemusi. Ülesanded, mis me seal tegime, olid muusika ära arvamine, riikide sõnade tükikeste kokku panemine, loositud multifilmi tegelase tegevuste kokku kirjeldamine, mõned arvuti ülesanded ning vanasõnade kokku panemine. Kokkuvõttes oli see väga õpetlik ja tore üritus.

Risto 5. klass
Üritus oli tore. Mul oli hea tiim. Tore, et lõpus said ka teised peale võitjate kommi. Ülesanded olid lihtsad. Mu lemmik ülesanne oli tähtedest riigi ja pealinna nime kokku panemine. Üldiselt meil sujus tiimitöö hästi.

Tristan 5. klass
Üritus oli lõbus ja õpetlik. Mulle meeldis, et sai endast vanemate õpilastega suhelda ja arutleda. Soovitan seda üritust tulevikus veel pidada. Tore oli saada magusat kommi.

Sandra 6. klass
Sellest üritusest oli tore osa võtta. Sai koos teistest klassidest õpilastega lahendada ja arutleda. Sain igasuguseid uusi teadmisi ja kogemusi seal.

Mathilde 6. klass
Lahe oli teha erinevate klassi õpilastega koostööd. Ülesanded olid kerged ja vahvad. Kui ma midagi ei osanud, siis keegi grupis aitas. Seda võiks teha ka järgmine aasta.

Jass 6. klass
Mul oli tore võistkond. Harjutused olid arusaadavad. Laule ma kõiki olin kuulnud aga nimesi ma väga ei teadnud. Kõige rohkem meeldis mulle 3. harjutus, sest siis tulid mulle laulude nimed tagasi meelde. Tore oli ka see, et lõpus sai kommi osalemise eest. See oli väärt kogemus.

Hendrik 7. klass
Mulle isiklikult väga meeldis, ülesanded ei olnud liiga keerulised ega ka liiga kerged. Üritus oli kokkuvõttes väga sujuvalt läbi viidud.

Oskar 7. klass
Mulle endale meeldis see rohkem kui ma ootasin. Ülesanded olid huvitavad. Kommid olid maitsvad. Kokkuvõttes oli päris tore üritus.

Loore 8. klass
Mäng oli lõbus ja ei olnud tohutult raske. Mulle meeldis, et tegime nagu võistlust ning saime lõpus ka kommi. Mulle meeldis olla inimestega grupis keda ma ei tundnud ning saime hästi läbi. Koostöö oli väga hea, kõik panustasid.

Jalus