fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Õpilased said kätt proovida paelte punumises

12.06.2023

Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit koostöös Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutuse ning Käsitööõpetajate Seltsi AITA-ga kutsus XIII noorte laulu- ja tantuspeo eel kõiki noori paelu punuma. Paelte punumise idee sai alguse soovist pakkuda kaasalöömisrõõmu ka neile lastele-noortele, kes laulmise ning tantsimisega ei tegele. Punutud paeltega kaunistatakse puud, mis jäävad noortepeo rongkäigu marsuudile Kaarli puiestee ja lauluväljaku Mere väravate vahele.

Nüüd on ka meie kooli 5.–9. klassi õpilased selle üleskutsega ühinenud ja sellest osa saanud. Õpilased said paelu punuda käsitööõpetaja Anneli Mataloja juhendamisel käsitöötundides ja 2. juunil toimunud lõbusal spordipäeval, kus ühes ülesande punktis toimus kõikidele osalejatele paelte punumine.

 

Jalus