fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Õpilased tähistasid meeleolukalt Halloweeni

02.11.2017

31. oktoobri hommikul voorisid koolivormides õpilaste asemel majja hoopis nõiad, kõrvitsad, luukered, ämblikud ja muud hirmuäratavad tegelased, sest jälle oli käes Halloween. Kuna algkool on päris suureks kasvanud, toimus sel aastal lausa kaks Halloweeni pidu. Esimese tunni ajal lustisid aulas 3. ja 4. klasside õpilased ning teise tunni ajal 1. ja 2. klasside õpilased.
Traditsioonilise kostüümide tutvustuse järel sai iga klass võimaluse laval särada ning esitada mõni inglise keele tundides harjutatud laul, luuletus või tants. Pärast etteasteid järgnesid mängud, mille valmistasid ette tublid 6. klasside õpilased inglise keele õpetajate juhendamisel. Mängud pakkusid põnevust ja rõõmu ning panid proovile peoliste osavuse ja tähelepanu. Peo lõpetas ühistants.

Põhikooli õpilastel toimus traditsiooniline Halloweeni pidu õhtupimeduses. Kohale olid tulnud nii luukered, nõiad kui ka muud tegelased, keda tavalisel koolipäeval ei näe. Toimus fotojaht, mõrvamüsteerium, halloweeni-teemaline Kahoot! ning Just Dance klassidevaheline tantsuvõistluse turniir, mille võitis 9.b klass. Eripreemia sai ka nende klassijuhataja Tiina Annuk, kes oma klassi toetades ka ise turniirist osa võttis. Peale kõige muu toimus parima kostüümi valimine ning eriauhindu jagati ka kõige stiilsema ja kõige leidlikuma kostüümiga õpilastele ning kõige õudsema pilguga pidulisele.

Halloweeni puhul ootasid õpilasi sööklas ka oranžid nägudega mandariinid.

 

Jalus