fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Õpilased tähistasid Püha Patricku päeva

04.04.2023

Märtsi esimestel nädalatel tutvusid õpilased põhjalikumalt Iirimaaga. 4. klassi õpilased tegid asjaga algust, kui koostasid inglise keele tundides postrid Iirimaa ja Püha Patricku kohta. Postrid pandi üles väikesesse koolimajja, kus huvilistel oli võimalik nendega tutvuda ja teadmisi ammutada. Seejärel mängiti inglise keele tundides St Patricku teemalisi Kahoote ning korrati saadud teadmisi tundides üksteiselt küsimusi küsides ja teemat arutades.

Iirimaa projekti lõppakordina tähistati 17. märtsil koolis Püha Patricku päeva, mis Eesti rahvakalendris on kirjas ka patrikupäevana. Koolipere riietus rohelisse, mis on selle tähtpäeva tunnusvärviks, inglise keele tundides räägiti Iirimaast ja patrikupäeva tähistamisest, mängiti teemakohaseid mänge ning lahendati mõistatusi.

4.–9. klasside esindajatele toimusid aulas viktoriinid, kus tublimad said oma teadmisi näidata ja teistega rinda pista. Küsimusi oli Iirimaa rahvustoitudest ja lipuvärvidest kuni tuntud inimesteni välja. Võitjateks tulid 6.b klass II kooliastmes ja 9.b klass III kooliastmes. Oli meeleolukas ja tõeliselt roheline vaheldus koolielule.

Jalus