fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Õpilased võtsid osa konkursist “Русский язык – это просто и легко!”

16.01.2018

Laupäeval, 13. jaanuaril toimus Vene Kultuurikeskuses traditsiooniline konkurss 7. ja 8. klassidele “Русский язык – это просто и легко!”. Meie kooli esindasid õpilased Nicole Chekunova (8.a klass) ja Chrislin Normatova (7.b klass).

Sellel aastal ei saanud õpilased hiilata ainult oma teadmistega vene keelest, vaid said ka võimaluse õnnitleda Eesti Vabariiki tema sajanda aastapäeva puhul.

Konkurss “Русский язык – это просто и легко!” on alati olnud väga huvipakkuv õpilaste seas ning igal aastal on osalejaid üle Eesti. Sellel aastal võttis konkursist osa 48 õpilast, kes õpivad vene keelt võõrkeelena. Konkursi läbivaks teemaks oli “Эстония – моя Родина”. Juubeliaastal oli laupäeva ennelõuna täis pidulikkust. Sellele rõhutas auväärt külaline – Vene Föderatsiooni saatkonna nõunik D. V. Litskai, kes lausus tervitussõnad ning kinkis saatkonna poolt konkursi võitjatele A. S. Puškini luuletustega raamatu, kus on luuletuste paralleelne tõlge eesti keelde.

Erinevatest Eesti nurkadest pärit õpilased läbisid meeskondlikus võistluses viktoriini, lahendasid ristsõna ja joonistasid Eestile õnnitluskaardi. Õpilased soovisid Eestile õnne, arengut ja rahvaarvu kasvu.

Nicole saavutas 6. koha (õpetaja Jelena Panfilova juhendamisel) ja Chrislin 7. koha (õpetaja Olga Tenno juhendamisel).

Konkurss möödus sõbralikus atmosfääris ja jättis väga hea mulje. Õpilased said väga head ja väärtuslikud kingitused. Vene Kultuurikeskuses oli ekskursioon ja lõuna kohvikus „Troika“.

 

Jalus