fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool, Spordigümnaasium

Õpilasesinduse liige osales Eesti Õpilasesinduste Liidu üldkoosolekul Rakveres

02.11.2016

Eesti Õpilasesinduste Liidu XXXV üldkoosolek toimus 21.-23. oktoobril Rakvere Gümnaasiumis. Meie õpilasesindust esindas 10.c klassi õpilane Gerda Kiisa, kelle muljeid toimunust saate siit lugeda.

Alustasin oma teekonda koosolekule Balti jaamast, kus astusin suurde bussi, mis tundus alguses väga hirmuäratav. Kohe, kui nägin bussis tuttavat, sain hirmust üle ja sõit suundus lõbusalt Rakverre. Sinna jõudes registreerisime ja kolisime nn. tudulatesse. Minu tudula oli väga äge ja sain endale sealt sõpru juurde.

Esimesel päeval toimus üldkoosoleku avamine ja rongkäik läbi Rakvere linna, kus süütasime ka säraküünlad.

Teine päev oli juba tegusam, sest läbi oli vaja töötada mahukad dokumendid. Sellel päeval oli kokku kolm ametlikku osa, kinnitasime tegevuskavad, eelarve ja kodukorra ning osalesime töötubades. Päev oli tempokas ja vaimselt koormav, aga lõppes ägeda teemaõhtuga „Olümpia olümposel“, kus kõigil tuli kanda olümpia stiilis riideid.

Kolmandal päeval oli ainult üks ametlik koosolek, peale seda asusime asju pakkima ning üldkoosolek lõppes. Kokkuvõtteks sain sealt palju ideid, rohkelt erinevaid vaatenurki ning arvamusi, mis kindlasti tulevad mulle ja meie õpilasesindusele edaspidi kasuks.

Jalus