fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL, SPORDIGÜMNAASIUM

Õpilasesinduse president osales EÕEL-i üldkoosolekul

07.09.2020

Audentese erakooli ja spordigümnaasiumi õpilasesindus kuulub Eesti Õpilasesinduste Liitu juba aastaid. EÕEL esindab täna läbi oma liikmete ligi 90 000 õpilast üle Eesti, olles seega suurim noorteorganisatsioon Eestis, pakkudes liikmeskoolidele ka erinevaid koolitusi ja tutvustades õpilasesinduste tähtsust koolielus.

Aastas toimub kaks üldkoosolekut, kus peavad osalema kõik liikmeskoolid oma esindajaga. Meie õpilasesinduse liikmed on mitmeid kordi üldkoosolekutel osalenud ning iga kord on õpitud midagi uut ja nähtud, kuidas toimub ühe noorteühenduse töö. Sel korral toimus üldkoosolek koos traditsioonilise suvekooliga 9.–12. augustil Roosta puhkekülas ning üldkoosolekul tuli arutlusele tegevusaasta aruanne, majandusaasta aruanne, Õpilaste Sotsiaalsete Garantiide Kontseptsiooni uuendus, revisjonikomisjoni aruanne ning lisaks valiti organisatsioonile uus juhatus ja revisjonikomisjon.

Meie kooli esindas spordigümnaasiumi 12.d klassi õpilane ning õpilasesinduse president – Valeria, kes kirjutab:
EÕEL-i üldkoosolek toimus imekaunis Roosta puhkekülas. Meid ümbritses väga kena loodus, õnneks oli ka meid ilmaga õnnistatud ning see tegi seal olemise väga mõnusaks. Väikse jalutuskäigu kaugusel oli ka ilus liivarand ning soe merevesi. Kuna minu jaoks oli see esimene kord osaleda sellisel üritusel, siis ei osanud ma suurt midagi oodata. Sinna jõudes korraldati meile tutvumismänge, et paremini kohaneda võõraste inimeste seltsis. Enda üllatuseks sain selle kahe päeva jooksul endale uusi toredaid sõpru ning häid mälestusi. Üldkoosoleku osa oli suhteliselt ametlik, meil paluti riietuda pidulikult ning meid registreeriti koolide nimekirja alusel. Samuti jagati meile mandaadid ning hääletuspuldid, et saaksime valimistel osaleda. See oli üsna põnev protsess, sest see meenutas mulle justkui riigikogu- või kohtuistungeid. Mulle meeldis selle ürituse puhul see, et ma sain tutvuda uute inimestega ning sain aimu, kuidas see organisatsioon toimib.

Jalus