fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Õpilaste külaskäik Tallinna Teeninduskooli

12.06.2023

Selle õppeaasta viimased käsitöötunnid planeeris käsitööõpetaja Anneli Mataloja 7.a klassi tüdrukutele ja 8.a tervele klassile Tallinna Teeninduskoolis, kus toimus kooli tutvustav ringkäik terves koolis ja lauakommete koolitus koos kolmekäigulise lõunasöögiga.

Õppekäik 7.a klassi tüdruku Alice Liiveri silmade läbi oli järgmine:

Teisipäeval (30.05) käisime käsitöötunni raames käsitööõpetaja Anneli Matalojaga Tallinna teeninduskoolis. Kaasas olid 7.a klassi tüdrukud ja 8.a klass. Kavas oli ekskursioon koolimajas ja lauakommete koolitus TEKO õpperestoranis.
Majaekskursioon oli väga põnev. Käisime nii ladudes, kokaõppeklassis ning nägime pealt ka spateeninduse tundi. Maja on suur ja täis paljusid huvitavaid ruume. Minu isiklik lemmik oli hotelliteeninduse õppeklass. Huvitav oli teada saada, et selle eriala õppetöö võib toimuda sellises kohas, kus koolimajja on ehitatud peaaegu nagu päris hotellituba.
Vahepeal rääkis meie giid meile sellest koolist natuke rohkem. Rääkis erinevatest tundidest, õppetöö korraldusest, kursuse ainepunktidest, erinevate erialade võistlustest ja muust põnevast. Meile anti väga palju võimalusi küsimusi esitada ning nendele vastati väga põhjalikult.
Muidugi jäi meelde lauakommete koolitus õpperestoranis. Menüüs oli kolm käiku: Caesari salat lõhega, Viini šnitsel kartuli-pastinaagi püree ja Shiitake seenekastmega ning magustoiduks Mascarpone-laimikreem, krõbedate vahvlite ja värskete marjadega. Toidud olid imehead ja sain palju uut teada.
Minu arvates oli selline õppekäik väga tore. Lauakommete koolitus oli ka kindlasti paljudele täis uusi teadmisi ning loodan, et teistele meeldis selline teistmoodi õppekäik sama palju kui mulle.

Alice 7.a klass

Jalus