fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Õpilaste tööd kunstiõpetuse tundidest distantsõppel

28.04.2020

Kunstiõpetuse tundides saavad õpilased alati oma loovust näidata. Kui tavaliselt saame õpilaste töödega kaunistada koolimaja koridore, siis praegusel distantsõppel teeb kunstiõpetaja Tiia Pällo ülevaate 5.–9. klassi töödest digitaalselt.

9.b klassi õpilased tegid litograafia suurprojekti „Vabadus 21. sajandil“, mis sisaldas endas uurimust, esitluse koostamist ja praktilist tööd koos QR-koodi audioülesandega.
Järgnes fotoülesanne Asjad kunstiks, kus tutvuti ameerika fotograafi Barry Rosenthali loominguga. Ülesandeks oli mõelda, kuidas õpilane saab kodus olevatest asjadest teha huvitavaid kompositsioone, näidates oma nutikust ja loovust.

 

8. klasside õpilased pidid looma kujunduse oma eesti keele tunni ülesandele luua vabavärsse laste/noorteraamatute selgadel olevatest pealkirjadest.

 

Teine suur ülesanne oli taaslavastada kuulus maal, kus tuli leida inspireeriv kuulus kunstnik või kuulus maal ning see taaslavastada nii originaalilähedaselt kui võimalik.

 

7. klasside õpilased harjutasid töövõtteid joonlaua ja sirkliga, tehes töö kolmnurga graafika.

 

Lõimides kunstiõpetust ja ajalugu valmisid tööd nimega Keskaegne linnus, kus tuli ehitada kodustest vahenditest linnuse makett ning joonistada konvendihoone põhiplaani infoleht.

 

6. klassides loodi samuti graafikat sirkli ja joonlauaga.

 

Loodi digiraamatud Toidukunst ja fotokunst, kus õpilastel tuli kujundada toitu, seda pildistada ning tutvuda WriteReader keskkonnaga.

 

Ka 5. klassi õpilased tegid graafilisi töid sirkliga.

 

Loodusõpetuse teema Eesti haldusüksused kordamiseks loodi kunstiõpetuses kaardikomplekt Eesti maakonnad ja vapid, mida sai kasutada teema kinnistamiseks.

Jalus