fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Õpioskuste võistlus toimus mitme kooli koostööl

03.06.2019

22. mail kogunesid 1.–4. klasside õpioskuste võistlusele Tallinna Reaalkooli, Kesklinna põhikooli, Gustav Adolfi Gümnaasiumi, Toomkooli ja Audentese erakooli õpilased koos õpetajatega.

Igal aastal korraldab õpioskuste võistluse 1.–4. klassi õpilastele üks kool. Seekord oli korraldamise kord Audentese erakooli käes. Igast koolist oli oodatud neli nutikat 3-liikmelist võistkonda: I, II, III ja IV klassi võistkondi.

Õpioskuste võistluse eesmärk on süvendada õpilastes oskust infot otsida, leida ja seda sihipäraselt rakendada, anda õpilastele võimalus näidata võistlusülesannete lahendamisel üles loovust ja nutikust, olla vastamisel täpne ja korrektne, anda võistkondadele meeskonnatöö ja selle korraldamise kogemust. Muutuv maailm nõuab õpilaselt oskust teavet õigesti hinnata ning eristada olulist ebaolulisest. Seega on oluline arendada õppija õpioskusi.

Võistlejatel tuli läbida 4 töötuba:

  • matemaatika
  • info otsimine teatmeteostest ja arvutist
  • loovus – erinevate muinasjuttude lavastamine
  • varia

Võistlusülesanded olid loova, aineteülese ja rakendusliku sisuga. Võistlusest kokkuvõtteid tehes oli näha õpilaste ja õpetajate silmis sära, rõõmu ja rahulolu. Leiti uusi sõpru ning kohtuti tuttavatega. Põnevusega oodatakse järgmisel õppeaastal kohtumist Toomkoolis.

Jalus