fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Õppeaasta algus erakoolis

25.08.2021

Ootame kõiki erakooli õpilasi pidulikus koolivormis tagasi kooli tarkusepäeval, 1. septembril.

Suur rõõm on kõigi 2.–9. klassi õpilastega alustada uut kooliaastat kell 10 spordikeskuse pallimängusaalis. Kooliaasta avamisele järgneb klassijuhatajatund oma koduklassis. Seoses riigis kehtivate piirangutega osalevad esimese koolipäeva aktusel spordikeskuse pallimängusaalis vaid õpilased ja kooli töötajad.

Kõiki 1. klasside õpilasi ootame kell 11.30 väikeses koolimajas, et nad saaksid tutvuda oma klassiruumi, õpetaja ja klassikaaslastega ning minna üheskoos aulasse.
1. klasside aktus algab kell 12 suure koolimaja aulas. Vastavalt riigis kehtivatele piirangutele saavad aulas kohapeal osaleda vaid 1. klasside lapsevanemad, kes tõendavad oma nakkusohutust (kehtiv vaktsineerimistõend, COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend või negatiivne testitulemus). Aktusest toimub ka veebiülekanne, mille linki jagame aktuse päeva hommikul kodulehe kaudu. 1. klasside pildistamine toimub pärast aktust väikese koolimaja ees.

Vaatan 1. klassi aktuse veebiülekannet

Täpsema info esimese koolipäeva kohta saadab klassijuhataja.

Jalus