fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

LASTEKOOLI UUDISKIRI

Õppeaasta beebikoolis

13.05.2020

Beebikooli aasta algas sügisel tavapäraselt. Seejuures avasime lausa seitse rühma eri vanuses beebidele, kes said tundides laulda, mängida ja võimelda ning haaramist, roomamist ja kõndimist harjutada. Nad rõõmustasid meid ka vahva beebikunstiga: maalisid käte ja jalgadega ning tundsid värvidest ja tegevustest rõõmu.

Peale laste õppisid ka vanemad, kellele korraldasime vestlusringe, et suurendada sel moel nende teadlikkust. Jutuajamisi juhtis ning vanemaid toetas ka sel õppeaastal meie beebikooli õpetaja ja imetamisnõustaja Jana Kima.

12. märtsil välja kuulutatud eriolukord katkestas aga beebikooli õppetöö päeva pealt: teadmata ajaks pidime edasi lükkama nii tunnid kui ka vanemate vestlusringid. Avamata jäi ka uus rühm kõige pisematele.

Kui maikuu alguses eriolukorda pikendati, siis sai selgeks, et sellel kevadel beebikoolis enam õppetööd ei toimu. Lõpetame siiski beebikooli õppeaasta väärika akordiga: saadame oma kõige väiksematele õpilastele õpetaja Jana videotervituse ja väljastame beebikooli tunnistuse.

Sügisel ootame kõiki väikseid lapsi taas beebikooli, kaheaastaseid aga juba mudilaskooli tundidesse. Kindlasti jätkame uuel õppeaastal ka põnevate vestlusringidega, sest paljud teemad jäid sel kevadel hoopis käsitlemata.

Jalus