fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

Õppekorralduse muudatus seoses valitsuse poolt kehtestatud eriolukorraga

13.03.2020

Head lapsevanemad!

Valitsus otsustas eile, et seoses COVID-19 haiguse levikuga sulgevad kõik Eesti haridusasutused (üldhariduskoolid, kutseõppeasutused, kõrgkoolid, noortekeskused ja huvikoolid) uksed alates esmaspäevast, 16. märtsist ning lähevad kaheks nädalaks üle distantsõppele. Samal perioodil ei toimu ka treeninguid ning ära jäävad ka kõik varem planeeritud üritused. Enne 30. märtsi hinnatakse olukorda ja tehakse otsus distantsõppe perioodi pikendamise vajalikkuse kohta.

Täna, 13. märtsil on õpilastel koolipäev ja õpetajad lepivad õpilastega kokku edasistes tegevustes ja ülesannetes. Õpilastel on palutud viia koolimajast ja õpilaskodust kaasa kõik kodus õppimiseks vajalikud õppevahendid ja -materjalid.

Kui Teie last täna koolis ei olnud, siis Te saate lapse asjadele ja materjalidele kooli järgi tulla täna kella 17-ni. Õpilaskodust saab asju kätte kuni pühapäeva, 15. märtsi õhtuni. Esmaspäeva hommikust on ka õpilaskodu kaheks nädalaks suletud.

Alates esmaspäevast, 16. märtsist

  • läheme üle distantsõppele st koolimajad on suletud ning õpilased õpivad ja õpetajad töötavad kodus;
  • õppetöö info on eKoolis teistes õpetajate poolt korraldatud õpikeskkondades;
  • treeninguid ei toimu.

Kui laps või mõni pereliige haigestub distantsõppe perioodil, siis palume sellest koheselt teavitada klassijuhatajat või kooli bürood e-posti aadressil [email protected].

Õppekorralduse muudatus kehtib 27. märtsini. Kui midagi ei muutu, siis pääsevad õpilased õpilaskodusse alates 29. märtsi pärastlõunat ja tavapärane õppetöö taastub 30. märtsist. Mõned päevad enne seda saadame kindlasti täiendava info.

Vastavalt vajadusele edastame kooli poolt täiendavat infot ja küsimuste korral võib pöörduda [email protected].

Jalus