fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

Õppursportlased astusid valge kaardiga kiusamise vastu

08.04.2019

Laupäeval, 6. aprillil tähistati EOK eestvedamisel valge kaardi päeva, mille raames sportlased kutsusid valget kaarti näidates üles koolikiusamist märkama ja kiusamisele vahele astuma.

Audentese spordigümnaasiumi murdmaasuusataja Tauri Kaasik valis põhikoolis narritud klassikaaslasi kehalise kasvatuse tundides oma meeskonda. „Tundsin, et niimoodi saan ka mina astuda kiusamisele vastu. Ja kui võitsime, olime kõik õnnelikud,“ ütles Kaasik. Tema üleskutsega kiusamisse sekkuda ühinesid ka teised Audentese Spordigümnaasiumi Otepää üksuses õppivad noored murdmaasuusatajad.

Kiusamine on Eesti laste ja noorte jaoks suur probleem – erinevate rahvusvaheliste uuringute andmetel kogeb kooliaasta jooksul kiusamist umbes viiendik Eesti kooliõpilastest, mõnel puhul lausa iga neljas.

Valge kaardi päeva eesmärk on öelda neile, kes kiusamist pealt näevad, et palun sekkuge – just pealtnägijate reaktsioonidest sõltub kõige enam, kas kiusamine jätkub, võimendub või lõppeb.

Vaatan spordigümnaasiumi murdmaasuusatajate videot

Jalus